« EANC supports Estonian animation tour to help Estonian American children showcase their roots. | Main | EANC 2016 awards program - nominations due May 1 / ERKÜ 2016 auhinnad »
11:18PM

Ülemaailmse Eesti Kesknõukogu aastakoosolek toimub Washington DC lähedal

Ülemaailmne Eesti Kesknõukogu (ÜEKN) peab oma aastakoosolekut reedel ja laupäeval, 22. ja 23. aprillil, Embassy Suites by Hilton Crystal City National Airport hotellis.  Koosolek on avatud publikule.  Registreerimine algab kell 9.00 reedel ja koosoleku rakendamine on kell 9.30, millele järgneb tervitus Eesti Suursaadikult Eerik Marmeilt.

Kavas on ülevaade liikmesmaade tegevusest, arutelu ESTO ja Eesti 100 plaanidest, ÜEKNi kodukorra uuendamine, ÜEKNi majandus- ning tegevuskavad, ning juhatuse valimised.  Laupäeva õhtul toimub ühine õhtusöök kuhu tuleb ette registreerida.  

ÜEKNi liikmesmaad on Austraalia, Inglismaa, Kanada, Läti, Leedu, Rootsi, Saksamaa, Tsehhi, Ukraina, USA, Venemaa ja Soome.

Eesti Rahvuskomitee Ühendriikides on kohapealne koosoleku korraldaja. Küsimustega pöörduda Marju Rink-Abelile 301-587-8353 või marju.rink_abel@verizon.net.  Hotelli aadress on 1402 South Eads St., Arlington, VA 22202.